Попова Шапка
 Почеток  
 За нас  
 Резервации  
 Локација  
 Контакт  
 
 

Хотел Славија

  Хотел СЛАВИЈА "Б" категорија и располага со 33 соби (двекреветни, трикреветни и четирикреветни) и 6 апартмани. Сите соби се со сопствена бања.

  Хотелот располага со ресторан, тераса со поглед кон терените за скијање, сала за состаници, аператив бар, ТВ сала, продавница, сервис за изнајмување на ски опрема, билијард клуб, пинг-понг клуб, забавни игри, покриен базен и др.
 
     
 
Скијачки Центар ПОПОВА ШАПКА   Хотел ПОПОВА ШАПКА   Хотел СЛАВИЈА
 
Сите права се задржани ©2009, ДУТ Попова Шапка ДООЕЛ
Разработено и Хостирано од ТЕСтудио